ul. Wyspiańskiego 22

67-100 Nowa Sól

tel: 68 356 43 15

Zadzwoń do nas

kambud2.sekretariat@wp.pl

Napisz do nas

o firmie

Założyciel Firmy Pan Wiktor Kamzelski

” Żeby osiągnąć cokolwiek, trzeba po prostu
mieć w sobie dużo odwagi, sampozaparcia i
wytrwałości. Trzeba umieć poświęcić się dla
realizacji swoich marzeń „
V.C.ADREWS 

Pan Wiktor Kamzelski – nowosolanin, który z pasją i zaangażowaniem stworzył przedsiębiorstwo na miarę dzisiejszych czasów, wykorzystując, innowacyjne metody i techniki w budownictwie, przy szczególnej dbałości o środowisko. Człowiek o wielkim sercu z niezwykłą pasją i charyzmą, jest nie tylko fachowcem w swojej dziedzinie, ale także społecznikiem, człowiekiem wrażliwym, któremu nie jest obojętny los drugiego człowieka.

 Znany z zamiłowania do działalności charytatywnej i dobroczynności, wspiera wiele organizacji społecznych, fundacji czy też instytucji pożytku publicznego, zarówno w swoich rodzimych stronach, jak i na terenie całego kraju. Pan Wiktor Kamzelski został uhonorowany wieloma tytułami i nagrodami, najważniejsze z nich to: 

  • 21 sierpnia 2013 roku Pan Wiktor Kamzelski został uhonorowany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i odebrał z rąk Prezydenta „ZŁOTY MEDAL ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ” 
  • Dnia 30 kwietnia 2007 roku Jego nazwisko wpisano do leksykonu „Who is who”, zawierającego zbiór biografii osobistości ze wszystkich dziedzin życia publicznego, gospodarczego, politycznego, nauki, kultury i sztuki. 

Przedsiębiorstwo Budowlano-Drogowe KAMBUD

Przedsiębiorstwo Budowlano – Drogowe „KAMBUD” to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, zarówno z branży budownictwa drogowego, jak i z branży ogólnobudowlanej, mające siedzibę w Nowej Soli przy ulicy Wyspiańskiego nr 22. Firma z tradycją rodzinną funkcjonuje od maja 1998 roku i przez ten czas zyskała ugruntowaną pozycję na rynku. Jej twórcą, a tym samym głównym założycielem, jest Pan Wiktor Kamzelski – nowosolanin, który z pasją i zaangażowaniem stworzył przedsiębiorstwo na miarę dzisiejszych czasów, wykorzystując innowacyjne metody i techniki w budownictwie, przy szczególnej dbałości o środowisko. Człowiek o wielkim sercu z niezwykłą pasją i charyzmą, jest nie tylko fachowcem w swojej dziedzinie, ale także społecznikiem, człowiekiem wrażliwym, któremu nie jest obojętny los drugiego człowieka. Znany z zamiłowania do działalności charytatywnej i dobroczynności, wspiera wiele organizacji społecznych, fundacji czy też instytucji pożytku publicznego, zarówno w swoich rodzimych stronach, jak i na terenie kraju. 

Udzielił pomocy finansowej między innymi: Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Nowej Soli, Publicznej Szkole Podstawowej w Przyborowie, Gimnazjum nr 3 w Nowej Soli na rzecz Szkolnego Ośrodka Siatkarskiego „ASTRA”, Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Lutomiersku, Salezjańskiemu Ośrodkowi Młodzieżowemu „DON BOSCO” w Lutomiersku, Fundacji Pomocy Dzieciom „SERDUSZKO” z siedzibą w Katowicach. Pan Wiktor Kamzelski co roku obejmuje patronat nad świętem rodzimego miasta – Nowej Soli, zwanym „Świętem Solan”, współpracując z Urzędem Miasta Nowa Sól, aktywnie wspiera to przedsięwzięcie. Przy bliskiej współpracy z wyżej wymienionym Urzędem wsparcia udziela również w tzw. „Półmaratonie Solan”, odbywającym się co roku w Nowej Soli. Wsparł finansowo również Fundację „CENTAURUS” z siedzibą we Wrocławiu, ratującą życie zwierząt. Wielokorotnie doceniany i odznaczany, zarówno za pomoc i ofiarność, jak i za swój profesjonalizm, otrzymał, między innymi, Certyfikat Dobroczynności za wsparcie fundacji Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, ratującej zagrożone życia dzieci, której był Darczyńcą. W roku 1981 odebrał tytuł „ZASŁUŻONY SREBRNĄ ODZNAKĄ DLA BUDOWNICTWA I PZEMYSŁU MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH”. Od Ministra Tadeusza Jarmuziewicza otrzymał Odznakę Honorową „ZA ZASŁUGI DLA BUDOWNICTWA”.

 

W dniu 21 sierpnia 2013 roku Pan Wiktor Kamzelski został uhonorowany przez samego Prezydenta Przeczyposolitej Polskiej i odebrał z rąk Prezydenta „MEDAL ZŁOTY ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ”. Dnia 30 kwietnia 2007 roku Jego nazwisko wpisano do leksykonu pn. ,,Who is who”, zawierającego zbiór biografii osobistości ze wszystkich dziedzin życia publicznego, gospodarczego, politycznego, nauki, kultury i sztuki.
Przedsiębiorstwo ma na koncie wiele sukcesów: Dyplom Uznania od Ministra Budownictwa Pana Antoniego Jaszczaka za realizację parkingu i dróg dojazdowych z kostki granitowej na terenie Starostwa w rodzimym mieście firmy – Nowej Soli. Od 2012r. firma otrzymuje, każdego roku, Certyfikat Solidny Partner w Biznesie, nadany przez Lubuską Izbę Budownictwa za solidność, opartą na dobrych zwyczajach kupieckich, i wyróżniającą się jakość usług oraz działanie na rzecz swojego środowiska. W 2013 roku przedsiębiorstwo zostało zwycięzcą konkursu pn. „Najlepszy obiekt budowlany” w kategorii drogi i mosty. Ponadto firma już dwukrotnie otrzymała tytuł Lubuskiego Mistera Budowy w związku z: rozbudową infrastruktury wodno-turystycznej w Bytomiu Odrzańskim oraz przedbudową ulicy Żagańskiej w Żarach. Od 2013r. firmie przyznawany jest, co roku, Certyfikat Euro Renoma z ramienia Europejskiego Rejestru Renomowanych.


Od momentu wybudowania nowej bazy, to jest obecnej siedziby firmy w Nowej Soli przy ulicy Wyspiańskiego nr 22, z kompleksowo wyposażonym parkiem maszynowym, Przedsiębiorstwo Budowlano-Drogowe „KAMBUD”, w celu zwiększenia jakości swoich usług, wdrożyło system ISO. Był to punkt zwrotny w historii firmy i ukłon w stronę nowoczesności i nowatorstwa. Firma jednak na tym nie poprzestała i w dalszym ciągu się rozwija, stale śledząc najnowsze metody i techniki w budownictwie, skrupulatnie wykorzystuje je w praktyce ze szczególną troską o środowisko naturalne. Poszerzana jest również kadra pracownicza, jak również asortyment firmy i jej usługi, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów.

 

DOŚWIADCZENIE

JAKOŚĆ

ZAUFANIE